قیمت بلوک سبک هبلکس

بلوک سبک هبلکس

چرا بلوک‌های سبک هبلکس و سیپورکس به‌صرفه هستند؟ قیمت بلوک سبک هبلکس چقدر است؟ چه میزان هزینه‌ای برای ساخت یک دیوار هبلکسی باید پرداخت؟ این سوالات هنگام انتخاب بلوک‌های ساحتمانی بسیار مورد توجه هستند.

قیمت بلوک هبلکس به طور کلی بیشتر از دیگر بلوک‌هاست. چه چیزی هبلکس و سیپورکس را از دیگر مصالح متمایز و به‌صرفه می‌سازد؟ استفاده از بلوک‌های سبک aac در مجموعه‌ی هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنند. در این مقاله قصد داریم دلایل این مسئله را بررسی کنیم.

قیمت بلوک سبک هبلکس چقدر است ؟ چرا بلوک سبک AAC به‌صرفه است؟

  1.   اگرچه قیمت بلوک سبک هبلکس و سیپورکس بالاست . سبکی قابل توجه این بلوک‌ها باعث صرفه‌جویی در نیروی انسانی و زمان می‌شود . نیاز به نیروی کارگر و شرایط حمل و انتقال خاص برای انتقال بلوک کاهش می‌یابد. همچنین در مدت زمان صرف شده برای اجرا و ساخت دیوار هبلکس صرفه‌جویی می‌شود.
  2. بلوک‌های aac عایق حرارتی و برودتی و همچنین عایق صوتی هستند. این ویژگی، ساختمان را از عایق‌سازی مجدد بی‌نیاز می‌سازد.
  3. چسب مخصوص بلوک AAC جایگزین مناسبی برای ملات ماسه و سیمان است . این چسب به میزان کمتری نسبت به ملات استفاده می‌شود . مدت زمان بیشتری نیز قابل استفاده است. ویژگی دیگر این چسب ، عایق بودن آن است . بنابراین اگرچه قیمت بلوک هبلکس و چسب مخصوص آن بیشتر از مصالح مشابه پیشین و ملات ماسه و سیمان است. اما استفاده از این محصول تا حد زیادی از هزینه‌های ساخت و ساز می‌کاهد .
  4. بلوک سبک aac دوستدار طبیعت است. در تولید این بلوک‌ها از مواد طبیعی و معدنی استفاده می‌شود. کلیه‌ی این مواد تجدیدپذیر و قابل تجزیه هستند. در درازمدت آسیب‌هایی که سایر مصالح به محیط زیست می‌زنند هزینه‌های سنگینی بر دوش بشر خواهد گذاشت. استفاده از هبلکس و سیپورکس از این آسیب جلوگیری میکند.

صرفه جویی مصالح ساختمانی با بلوک هبلکس

علاوه بر قیمت مناسب بلوک سبک AAC و چسب بلوک AAC که سبب کاهش هزینه پروژه ها شده است، اجرای پروژه های بلوک سبک نیز با در نظر گرفتن سرعت اجرا، به دستمزد کمتری احتیاج دارند، از طرفی خود سبکی مصالح یعنی بلوک سبک و چسب بلوک سبب شده است بارهای وارده به سازه بسیار کاهش می یابد و ابعاد سازه کوچکتر می شود، در نتیجه صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه مصالح مصرفی را به دنبال دارد.

پیشتر نیز در این رابطه مقاله‌ای ارائه داده بودیم. ( به‌صرفه بودن بلوک سبک سیپورکس و هبلکس.)
مطالعه‌ی آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شما این کلمات را در گوگل جستجو کرده اید : 

قیمت بلوک سبک هبلکس ، بلوک 

قیمت بلوک سبک هبلکس چقدر اسهبلکس قیمت چقدر است ؟ ت ؟ بلوک سبک هبلکس ؛ قیمت بلوک هبلکس ؛ لیست قیمت بلوک سبک هبلکس 

ارتباط با ما