عنوان پیشرفته

پروژه هتل ایران مال

هتل ایران مال تهران پروژه ای عظیم است که زیربنای کل این پروژه، یک میلیون و 700 هزار مترمربع است. پروژه ایران مال شامل دو برج اداری، بخش تجاری، دریاچه، مجموعه سینمایی، پیست یخ، تالار پذیرایی و دو هتل خواهد بود. 17% از کل مساحت پروژه ایران مال تهران، به بخش تجاری اختصاص یافته است. پروژه ایران مال در سال 1390 کلنگ زنی شد و همچنان مراحل ساخت آن طی می شود. دو هتل پنج ستاره در قسمت شرقی پروژه واقع شده اند. هتل پنج ستاره اول که در بخش جنوبی مجموعه اقامتی واقع است، دارای 211 باب اتاق خواهد بود. هتل پنج ستاره دوم که در قسمت شمالی مجموعه اقامتی واقع است، دارای 119 باب اتاق خواهد بود. ورودی بسیار مجلل هتل ها، چشم هر بیننده ای را به خود محصور می کند. از جمله امکانات هتل فیرمونت می توان به سالن آمفی تئاتر، تالار پذیرایی، امکانات ورزشی و مجموعه آبی اشاره کرد.

عنوان پیشرفته

پروژه برج جهان کودک

این پروژه ساختمان یکی از پروژه های بزرگ ساختمانی در حال ساخت تهران است که متعلق به بانک آینده می‌باشد.

این پروژه ساختمانی در تهران، بزرگراه حقانی ، ضلع جنوب شرقی تقاطع خیابان آفریقا واقع شده است.
این برج در حال ساخت در زمینی به مساحت حدودا 1500 متر مربع در 35 طبقه (7 طبقه زیر زمین) با عمق گودبرداری 31 متر طول به کارفرمایی شرکت شایگان احداث گردیده است.
در طراحی این سازه از سیستم سازه های مرکب (Composite) شامل ستون های فلزی و دیوار و سقف بتنی و سقف عرشه فولادی استفاده شده است.

عنوان پیشرفته

پروژه برج الهیه

پروژه الهیه در زمینی به مساحت 3633 متر مربع، یک مجتمع بزرگ مقیاس با کاربری تجاری و اداری با زیربنای کل 71800 متر مربع در 43 طبقه که دارای 139 واحد تجاری به مساحت 7598 متر مربع، 130 واحد اداری به مساحت 20286 متر مربع، 2 واحد رستوران به مساحت 1440 متر مربع و 820 واحد پارکینگ طراحی و در حال ساخت می باشد. مجتمع تجاری اداری الهیه در عمل بزرگ ترین برج در منطقه شمال تهران خواهد بود.

عنوان پیشرفته

پروژه هتل اسپیناس پالاس

این هتل در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۴ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور ایران افتتاح شده‌است، هتل اسپیناس پالاس دارای ۲۰ طبقه، ۴۰۰ اتاق و سوئیت و بیش از ۱۴ سالن گردهمایی با گنجایش ۲۰ تا ۱۵۰۰ نفر می‌باشد.

عنوان پیشرفته

پروژه مسکونی آبشار

این پروژه در منطقه در زمینی به مساحت حدود 26000 مترمربع احداث می گردد. این پروژه شامل 5 برج 21 طبقه از مجموع 11 بلوک می باشد که زیر بنای کل این 5 برج حدود 124000 مترمربع خواهد بود (زیر بنای کل 11 بلوک حدود 169000 متر مربع می باشد). تعداد واحدهای احداثی در این 5 برج 731 واحد دو و سه خوابه با زیر بنای متوسط مفید حدود 106 متر مربع می باشد. برج ها شامل 3 طبقه زیر زمین، یک طبقه همکف و 17 طبقه مسکونی می باشد.

عنوان پیشرفته

پروژه مینا رزیدنس

پروژه مینا رزیدنس در قطعه زمینی به مساحت 13/521 مترمربع واقع در اراضی شرقی جزیره زیبای کیش در حال اجرا می باشد. در ساخت این پروژه عظیم و ماندگار جهت رفاه حال هر چه بیشتر ساکنین تلاش شده تا از بهترین تجهیزات و تأسیسات ممکن استفاده شود و در انتخاب و گزینش کلیه تجهیزات و تأسیسات همواره موضوع خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری مد نظر بوده است.