بلوک پرین

بلوک پرین

بلوک پرین نوعی از بلوک سبک AAC است. این بلوک مانند پر بسیار سبک‌وزن است. به همین دلیل نام تجاری پرین برای آن انتخاب شده است. علت سبکی بلوک‌های  AAC ،تخلخل داخل بلوک‌هاست. (مانند سیپورکس، توتکس، هبلکس و پرین.) این تخلخل طی واکنش‌های شیمیایی هنگام ساخت بلوک به وجود می‌آید. واکنش‌های شیمیایی درون ماده‌ی اولیه در دستگاه‌های مخصوص رخ می‌دهد. این واکنش‌ها منجر به تولید حباب درون مواد می‌گردد. بخشی از حجم بلوک را همین حباب‌ها به خود اختصاص می‌دهند. به همین دلیل بلوک ساختاری با جرم پایین نسبت به حجم خود پیدا می‌کند.

چگونگی استفاده از پرین

بلوک پرین مانند سیپورکس و هبلکس دارای چسب مخصوص است. روش اعمال آن نیز مشابه چسب سیپورکس است. این روش را در این مقاله شرح داده‌ایم. هنگام استفاده از چسب مخصوص سطح بلوک‌ها را برس می‌کشند. علت این عمل پاک کردن سطح بلوک از هرگونه آلودگی و گرد و غبار است. شرایط محیطی در اجرای بلوک‌ها بسیار اهمیت دارد. دما نباید کمتر از 10 درجه سانتی گراد باشد. محیط بهتر است گرم و خشک یا مرطوب باشد. در صورتی که دمای محیطی کمتر از ده درجه بود باید از آب گرم استفاده شود.

مزایا و معایب بلوک پرین

مزایا و معایب بلوک این بلوک نیز مشابه دیگر انواع بلوک سبک aac است. این بلوک‌ها عایق حرارت، برودت، رطوبت و صوت هستند. ضد زلزله بودن از مزایای دیگر آنهاست. همچنین در مقابل آتش از خومد مقاومت نشان می‌دهند. استحکام مناسبی دارند. مواد مورد استفاده از آنها همگی معدنی و طبیعی است. به همین دلیل این بلوک‌ها دوستدار محیط زیست هستند. در کل این مصالح امروزه مورد توجه سازنده‌ها قرار گرفته‌اند. قیمت بلوک پرین مانند قیمت بلوک سیپورکس ، نسبتا بالا است. اما استفاده از آن‌ها درمجموع باعث صرفه‌جویی چشمگیر در هزینه‌های ساخت می‌گردد.

برای آشنایی بیشتر با بلوک سبک یا بلوک aac بر روی آنها کلیک کنید.

شما این کلمات را در گوگل سرچ کرده اید : بلوک پرین نوعی بلوک سبک aac است که همانند پر سبک و کم وزن می باشد برای همین به این بلوک ؛ بلوک پرین می گویند ؛ بلوک پرین را میتوانید از شرکت سیپورکس تهیه فرمایید

بلوک پرین

بلوک پرین چیست

بلوک پرین بلوک سبک است ؟

بلوک سبک پرین چیست ؟

بلوک پرین بلوکی که همانند پر می باشد

1 پاسخ
 1. wpadmin
  wpadmin گفته:

  جمع شدگی بلوک هبلکس پرین:
  بلوک هبلکس در دمای ۱۹۰ درجه و با فشار ۱۲ بار اتمفسر به مدت ۱۶ ساعت

  (۴ ساعت اول برای رسیدن اتوکلاوه به فشار ۱۲ بار و ۱۲ ساعتت جهت بخار دهی به بلوک هبلکس ).

  بسته بندی بلوک هبلکس پرین :
  این شرکت بلوک هبلکس خود را بروی پالت چوبی و به صورت حرارتی بسته بندی و سلفون کشی میکند و پس از آن به بازار داخلی و خارجی عرضه مینماید .

  سایز های بلوک هبلکس پرین :
  بلوک هبلکس در سایز های مختلف و با توجه به نیاز های مشتری بسته بندی و بارگیری میشود

  و همانند دیگر کارخانه های بلوک هبلکس قیمت سایز های مختلف هیچ تفاوتی باهم ندارد .

  تخلیه بلوک هبلکس پرین :
  بلوک هبلکس را به راحتی و با استفاده از لیفتراک ویا جرثقیل به راحتی انجام میگی

  پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *